Ballina, Botë, Ekonomi, Kosovë

Zëvendësdrejtori i FMN-së, vjen sot për vizitë në Kosovë

Zëvendësdrejtori menaxhues i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN) Tao Zhang vjen sot për vizitë në Kosovë ku do të pritet në takim nga ministri i Financave Bedri Hamza.

Me këtë rast, ministri Bedri Hamza dhe zëvendësdrejtori menaxhues i FMN-së Tao Zhang do të mbajnë konferencë për media e cila do të mbahet në Ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads