Ballina Sport Futboll Zbulohet si filloi përleshja mes Gjermanisë e Suedisë (VIDEO)

Zbulohet si filloi përleshja mes Gjermanisë e Suedisë (VIDEO)

300
0
SHPËRNDAJE

Pasi ka përfunduar ndeshja e Grupit F, ku Gjermania arriti të fitojë ndaj Suedisë, me rezultat 2-1, në fund të ndeshjes, ka ndodhur një skandal.

Lojtari i Suedisë, Pontus Jansson dhe legjenda e Gjermanisë Olivier Bierhoff janë parë duke ofenduar njëri-tjetrin dhe në një moment janë kacafytur mesvete.

Tashmë është zbuluar se gjithçka nisi pas golit të Kroos, pasi gjermanët kanë provokuar rëndë pankinën e skandinavëve, përkatësisht trajnerin Janne Anderssonn, shkruan Insporti.

Shikoni këtë moment:

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments