Yjet

Zbulohet një e përbashkët e Jennifer Lopex e Mihrije Brahës

Edhe pse ka arritur një moshë ku femra nuk duken kaq të reja sa ajo, Jennifer Lopez vazhdon të shkëlqejë.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur di që vazhdimisht të tregojë bukurinë e saj, transmeton Indeksonline.

Me flokë të kapura , grim perfekt dhe ngjyrë e cila shkëlqen në flokun e saj, Jeniffer thjeshtë mund të quhet një “kukull e bukur”.

Duhet përkujtuar që përpos pamjes së saj në fytyrë, Jeniffer lirshëm thirret ndër vite si femra me linjat më të përkryera trupore.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads