ShowBiz

Zanfina: Shumë moti s’kam qenë e as nuk jam e dashuruar

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re dhe ka zgjedhur t’i përkushtohet karrierës si juriste.

Bëhet fjalë për Zanfina Ismailin, e cila kohët e fundit ka lënë pas karrierën muzikore duke përkushtuar profesionit të juristes.

View this post on Instagram

Couldn’t resist 🤷🏻‍♀️

A post shared by Mona Jr. (@zanfina.ismaili) on

Megjithatë, ajo ka gjetur kohë që të komunikoj me fansat përmes rrjeteve sociale duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Bukuroshja u pyet nëse është e dashuruar dhe përgjigjja e Zanfinës ishte më se e sinqertë.

“Shumë moti s’kam qenë e as nuk jam”, tha zeshkania e estradës sonë.

Në këtë formë i ka dhënë fund thashethemeve se po përjeton një fazë të re të jetës sentimentale.

Ndryshe, bukuroshja vite më parë ka qenë në lidhje me Faton Shoshin, i cili muaj më parë përfundoi lidhjen me Era Istrefin.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads