Ballina ShowBiz Zaimina Vasjari tejet atraktive, vë në pah gjoksin bombastik!

Zaimina Vasjari tejet atraktive, vë në pah gjoksin bombastik!

517
0
SHPËRNDAJE

Ka pak kohë që është bërë nënë, shkruan Magazina.al.

E pas lindjes së vajzës Zaimina Vasjari ka qenë më pak aktive në shtypin rozë dhe pranë ekraneve televizive. Ajo ishte e ftuara e radhës në emisionin ‘Xing me Ermalin’, të komedianit të njohur Ermal Mamaqi ku rrëfeu gjithçka rreth jetës private dhe karrierës shumëvjeçare.

Megjithatë, ajo çka gjithnjë bie në sy janë format trupore bombastike që pothuajse Vasjari, çdoherë i vë në pah. Në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj ‘Instagram’, Zaimina shfaqet tejet ‘hot’.

Kujtojmë se projektin e fundit që ka publikuar është ‘Blackout’, në bashkëpunim me Elgit Dodën.

Më poshtë mund të ndiqni imazhin.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments