Home Magazina Zaimina shumë në formë, këtë e tregon me foton e publikuar së...

Zaimina shumë në formë, këtë e tregon me foton e publikuar së fundmi

251
0
SHARE

Zaimina Vasjari është një nga femrat më të pëlqyera e më të përfolura shqiptare.

Ajo gjithashtu është edhe tejet aktive në rrjetet sociale dhe këtë e tregojnë fotot që publikon.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet në formë.

Fustani i kuq i shkurtër ia thekson linjat fizike.

Komentet dhe pëlqimt ndaj fotos, sigurisht kanë qenë të shumta.

Ajo në një intervistë të publikuar së fundmi, u shpreh se hoqi dorë nga muzika pasi e kishte thjesht pasion.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of