Ballina Sport Futboll Ylli i Tottenhamit ende në pritje të Interit

Ylli i Tottenhamit ende në pritje të Interit

422
0
SHPËRNDAJE

Mesfushori i Tottenhamit Mousa Dembele është ende në pritje të një oferte nga Interi, raporton Gazeetta dello Sport.

Megjithatë, sipas të përditshmes italiane, dita e premte do të jetë pikë kthese në bisedime mes klubeve për belgun, transmeton Gazeta Express.

Deri më tani Dembele nuk ka marrë oferta të larta nga Kina, dhe me afatin kalimtar që do të mbyllet më 13 korrik në vendin aziatik, kalimi i tij në Superligën kineze për të po duket i pamundur.

Interi mund ta shfrytëzojë këtë rast për ta blerë belgun, i cili po ashtu mund të bindet t’iu bashkohet zikaltërve nga lojtari i tyre më i ri, bashkëkombësi i Dembeles, Radja Nainggolan.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments