Ballina ShowBiz Xhesika tregon format perfekte në bikini (FOTO)

Xhesika tregon format perfekte në bikini (FOTO)

293
0
SHPËRNDAJE

Xhesika Berberi, është njëra ndër femrat më atraktive shqiptare, shkruan Magazina.al.

Ajo vazhdon të mbajë aktiv fansat e saj me publikimin e imazheve të ndryshme, duke mos munguar edhe ato sensuale. Por, ajo çka e karakterizon modelen shqiptare janë tiparet e veçanta dhe pamja unike, që edhe pa grim është konkurrente e shumë artisteve tjera.

Megjithatë, në imazhin e fundit Xhesika shfaqet tejet ‘hot’, teksa tregon linjat perfekte në bikini.

Modelja Berberi, njihet për pjesëmarrjen në klipin “Ajo” nga Majk dhe Ghetto Geasy, ku shkëlqeu me paraqitjen e zjarrtë.

Vlen të ceket se është njëra prej modeleve më të shtrenjta shqiptare që jeton në Amerikë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments