Ballina Sport Futboll Xherdan Shaqiri me debutim në Liverpool, shënon një super gol ndaj...

Xherdan Shaqiri me debutim në Liverpool, shënon një super gol ndaj rivalit më të madh, Manchester United.

612
0
SHPËRNDAJE

Xherdan Shaqiri me debutim ëndërrash në Liverpool. Asiston dhe shënon një super gol ndaj rivalit më të madh, Manchester United.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments