Ballina ShowBiz Wowww…Oriola Marashi do ju shkatërrojë me foton e fundit

Wowww…Oriola Marashi do ju shkatërrojë me foton e fundit

362
0
SHPËRNDAJE

Modelaja më e përfolur e momentit është rikthyer me një foto vrastare.

Bëhet fjalë për Oriola Marashin, e cila nuk e ka në plan të ndalë provokimet. E veshur me bikini pink dhe me format trupore provokuese Orjola është treguar moskokçarëse ndaj fjalëve që qarkullojnë për të.

‘Ata le tfolin ca dojn ,smund tna rrexojn plot thashetheme po s’mund tna pengojn. Tvjen inati zoti ta shtoft’ ka shkruar Oriola krah fotos super provokuese.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments