Home Botë Video/ Pushtohët fusha , lojtarët bien përtok në ndeshjen Portoviejo kundër Manta

Video/ Pushtohët fusha , lojtarët bien përtok në ndeshjen Portoviejo kundër Manta

153
0
SHARE

Ky është momenti i mahnitshëm kur ndeshja e futbollit ndërpritet kur një tufë bletësh hyn në fushë duke shkaktuar që lojtarët të bien në tokë.

 

22 lojtarët dhe zyrtarët e ndeshjes bien në gjunjë dhe u shtrinë në tokë me duart mbi kokat e tyre kur insekte morën stadiumin.
Pushtimi i çuditshëm ka ndodhur të shtunën në ndeshjen në shtëpi të Liga de Portoviejo kundër Manta në divizionin e dytë në Portoviejo, Ekuador.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of