Ballina, Ekskluzive

Video- Pas vetures”BAJRAKTARI” made in Kosova,tani vjen modeli i ri fantastik…..

Auto Shtepia nga Drenasi pas modelit te vetures sportive made in Kosova te quajtur Bajraktari, tani vjen me modelin ri te Merceds veture kjo fantastike ku eshte  e gershetuar klasika dhe modernja me mjafte mjeshtri. 

Ndiq videot:

 

Bajraktari, vetura "Made in Kosova"

Ora 7 – Bajraktari, vetura "Made in Kosova" – Klan Kosova Është gazetari Milot Hasimja ai i cili sjell edhe një veturë Made in Kosova, e punuar me shumë dashuri për disa vite nga mjeshtri Haki Bajraktari. Për çdo detaj të kësaj pune të madhe, ju ftojmë që ta kuptoni përmes stories

Опубліковано Ora Shtate nê Klan Kosova 6 листопад 2017 р.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads