Fun, Shqipëri

Video / Pas publikimit të skandalit të video përgjimit, vjen reagimi mes lotësh i Ard Daullxhiut

 

Te premten mbrëma në emisionin “Zonë e lirë” të Arian Çanit, u lajmërua se do të publikohej një skandal video përgjimi. Personazhi i videos ishte i mjeri më i famshëm në Shqipëri, Ard Daullxhiu, i cili dëgjohej në video teksa bënte biseda erotike me një vajzë me emrin Klaudia në kamer, duke tradhtuar hapur gruan e tij. Pas publikimit të videos së Ardit në emisionin “Zonë e lirë”, ajo ka bërë xhiron e rrjetit, duke bërë që edhe vet Ardi ta shikonte. Ai ka publikuar nje video-selfie, ku duket që është shumë i turpëruar dhe shihet teksa qan. “Ajo thjesht ka qenë një kurvë edhe nuk e di se si i kam thënë ato fjalë… Tani e kanë marrë vesh të gjithë, si do dal në Durrës”, thotë Ardi mes lotësh.

 

 

Skandali i pergjimit: Reagon Ardi Daullxhiu me lot ne sy, thjeshte ka qen nje kur…

A post shared by Zone e Lire (@zoneelire.al) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads