Ballina Fun VIDEO/ Paratë e gjobave? Plas grushti mes policëve gjatë shërbimit

VIDEO/ Paratë e gjobave? Plas grushti mes policëve gjatë shërbimit

442
0
SHPËRNDAJE

Dy punonjës janë përplasur keq me njëri- tjetrin ndërsa nuk i kanë shpëtuar as filmimit nga kalimtarët e shumtë.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë, kur dy policë janë konfrontuar, ndërkohë që kanë ndërhyrë qytetarët për t’i ndarë.

Në sfond duket edhe një makinë e ndaluar. Nuk dihet nëse dy efektivët e policisë kanë pasur ndonjë konflikt për mënyrën e ndarjes së gjobës apo jo

Keshtu ndodh kur nuk ndahen leket 50/50😂😂😂😂(sqarim, kjo ka ndodhur ne Kine, dhe jo ktu tek ne)

Опубліковано Neki Gorçe 11 червня 2018 р.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments