Ballina, Kronika e zezë, Lajme

VIDEO MOMENTI KUR POLICIA VRET TË DYSHUARIN PËR GRABITJE NË ISTOG

Një person është qëlluar më armë në Istog.

Klan Kosova mëson se personi i vrarë dyshohet se kishte tentuar të plaçkiste një bankë dhe në të njëjtën kohë Policia është detyruar të qëllojë në drejtim të tij.

Policia e rajonit të Pejës deri tash nuk ka dhënë detaje për këtë rast.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads