Ballina Muzike VIDEO/ Fansja i hedh recipetat në skenë,reagimi i Ledri Vulës është “epik”

VIDEO/ Fansja i hedh recipetat në skenë,reagimi i Ledri Vulës është “epik”

381
0
SHPËRNDAJE

Ledri Vula ka postuar një video në instagram e cila ka ngjallur shumë komente dhe të qeshura.

Si rrallëherë, Ledri ka marrë një “dhuratë” nga një fanse e cila i ka hedhur recipetat në skenë Ledrit deri sa këndonte.

Shihni si reagon ai pas kësaj….

 

Mashalla shum bukur 🤭😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments