Lajme

Video e re: Momenti kur policia e vret hajnin dhe qytetarët bërtasin

Dy persona, një polic dhe një qytetar civil, kanë mbetur të vrarë sot pasdite në Istog.

Në një video të siguruar nga “Express”-i, në të cilën tregohen skenat e momentin kur policia gjuan shtie dhe e rrëzon përtokë personin i cili raportohet se ka tentuar ta grabisë një bankë aty në afërsi.

Në video shihen disa qytetarë duke vëzhguar aksionin e policisë, e ata pasi policia qëllon të dyshuarin bërtasin “Bravo”.

Pamjet janë të rënda dhe nuk preferohen të shikohen nga personat e mitur:

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads