Ballina Uncategorized (Video) Çmendet Morena, nuk ka ditë që nuk i dridh të pasmet

(Video) Çmendet Morena, nuk ka ditë që nuk i dridh të pasmet

421
0
SHPËRNDAJE

Morena Ka lansuar këngën e re “Femnat”.

Morena Taraku ka qëndruar një kohë të gjatë në Turqi gjersa po realizonte klipin e ri “Femnat” në bashkëpunim me DJ Dagz dhe DJ Pm, shkruan lajmi net.
Kënga u prit mirë nga publiku pasi ishte bërë një paralajmërim i gjatë javë më parë dhe që modelja Taraku publikonte pamje në vazhdimësi. Ndërsa tani që është lansuar kënga Morena ka shkëputur një pjesë të videos ku shfaqet duke bërë ‘twerk’.

Kujtojmë që Morena u komentua shumë për lidhjen me të dashurin nga Teherani, ky i fundit i cili ishte akuzuar për skandale të shumta.

 

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments