Home Uncategorized Video / Çifti kapet mat nga kamerat, skena filmohet në supermarket

Video / Çifti kapet mat nga kamerat, skena filmohet në supermarket

664
0
SHARE

Një çift u kap nga kamerat e sigurisë në një supermarket duke bërë një gjest tejet të pahijshëm në prani të klientëve tjerë.

Çifti është filmuar në qytetin Kurganinsk në rajonin jugor të Krasnodar Krai të Rusisë dhe gjërat dolën jashtë kontrollit teksa ata po prisnin për të kaluar gjërat e tyre tek kasa, por kasierja mungonte.

Papritura gruaja ulet mbi banak dhe ngre fustanin, duke zbuluar se poshtë kishte vetëm tanga, burri e përkëdhel nga të pasmet, e qëllon me shpullë dhe pas pak gruan e zë turpi dhe ngrihet me shpejtësi.

Epo si duket kanë shkuar për të blerë ushqime dhe kanë ndërruar mendje se çfarë duan në të vërtetë…

 

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments