Yjet

VIDEO Ami i nxjerr Ermalit “ të palarat“: “ Ja cfarë bëri në dasëm“!!!

Amarda Toska ishte e ftuara speciale e emisionit “Xing me Ermalin” këtë fundviti.

Vetë moderator e tregoi përmes trailerit të postuar në Instagram se intervista me te shoqen ka shkuar mjaft mirë, dhe se atij sic duket, nuk i ka ardhur aspak keq për faktin që Ami, ka nxjerrë disa sekrete të vogla. Emisioni më i vecantë që kam bërë deri më sot, thotë Ermali .

Ndërsa bashkëshortja tregon duke qeshur se ai, qenka prekur shume në ceremoninë e tyre të martesës.

Të qarë që ka bërë Ermal Mamaqi në dasëm, thotë ajo!!!!  Ai ndërkohë nuk ka ndenjur pa e ngacmuar me pyetjen: “ Si është yt shoq në shtrat“, që mbetet për momentin pa përgjigje!

 

View this post on Instagram

 

Nesër ju ftoj të ndiqni emisionin e bërë me më shumë dashuri deri më sot… @amardatoska 😍😍😍 ora 21 40

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads