Ballina ShowBiz Vetëm Geta Beqa mund ta bëjë këtë me mëngjes!

Vetëm Geta Beqa mund ta bëjë këtë me mëngjes!

331
0
SHPËRNDAJE

Geta Beqa është njëra nga modelet më të komentuara të fitnesit

Në imazhet e fundit të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” tregon se si e ka filluar mëngjesin ajo.

Sigurisht, me ushtrime dhe fitnes kurse peshat duket se janë specialiteti i saj.

Nuk i keni parë asnjëherë, këto janë tri vajzat e Geta Beqës!

“Mos ndalo” kishte shkruar Geta në këto imazhe.

 

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprak
Artikulli tjetërFotot e shkrepura ne momentin e duhur
Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments