ShowBiz

VAZHDON KONFLIKTI MES MAJK DHE NËNËS SË FËMIJËS SË TIJ, RRËFIMI PREKËS I MAJLINDËS

Vazhdon konflikti mes Majk dhe nënës së fëmijës së tij, rrëfimi prekës I Majlindës

Majku ka ditë që po përdor rrjetet sociale që po I përdor rrjetet sociale për të shfryrë mllefet e tij personale.

E nisi me kritike ndaj vajzave të Prishtinës, që sipas tij kanë shpenzojnë më shumë se sa që fitojnë për të vazhduar me kritika ndaj nënës së fëmijës së tij, me të cilën ka pasur drama të shumta, e së fundi edhe e ka akuzuar që nuk e le ta shoh djalin e tij.

Majlinda hodhi akuza ndaj reperit nën pretendimin se ai nuk kujdeset aq sa duhet, dhe se të gjitha shpenzimet familjare i mbulon ajo.

Për fund, Zeka ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të Roanit, ndërsa ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë një letër publike për Majkin, duke treguar gjithçka rreth këtij debati virtual, me shpresën që çdo gjë do të shuhet.

në një replikë drejtuar një prej komentuesve ka shkruar se Roanit kur të rritet do t’i dëgjojë këngët e Majkit, ndërsa ajo vet si nënë do t’i tregojë vetë gjithçka për të arriturat e babait të tij.

Mesa duket, Majlinda ka dashur që gjithçka të përmbyllet këtu me këtë letër publike drejtuar ish-të dashurit të saj.

View this post on Instagram

🌬

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads