ShowBiz

Vazhdon Kim, fotot e radhës janë tepër të zjarrta

Ajo është vajza e artë!

Është kjo Kim Kardashian e cila përsëri ka shkëlqyer me pamjen e saj.

Ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur për edicionin e Vogue India.

Kështu ajo e ka okupuar perandorinë e stilit dhe modës duke pozuar shumë seksi për këtë revistë.

Fotot e fundit të Kim kanë treguar se pse ajo është femra me e përfolur në botë nëpër mediat e ndryshme ndërkombëtare.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads