Ballina Ballina Vargje qe te thyejn zemren dhe shpirtin

Vargje qe te thyejn zemren dhe shpirtin

226
0
SHPËRNDAJE

Ta dëgjoni!
Fantastike!
“Më mirë të ëndërrosh, të këndosh e të qeshësh i vetmuar, por i lirë!”

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnewsbomb.al%2Fvideos%2F2215619288467247%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments