Home Fun Vali Corleone dhe Iluminati kanë vendosur që ky ekip ta fitoj Botërorin

Vali Corleone dhe Iluminati kanë vendosur që ky ekip ta fitoj Botërorin

526
0
SHARE

Vali Corleone është ndër personazhet më të komentuar në media, jo vetëm për jetën e tij luksoze, por edhe deklaratat.

Së fundmi siç ai vetë ka treguar, po merret me çështje me rëndësi globale pasi është një prej njerëzve kryesorë të shoqërisë sekrete, Iluminati.

I pyetur nga emisioni “Promenadë” se si ka vendosur Iluminati për fitoren e Botërorit, Vali u përgjigj:

“Ne jemi duke bërë disa elemente për këtej, për Kosovën.

Normal që po loboj për Zvicrën se janë kosovarët aty. Pastaj e dyta pretendente për fitore është Anglia”.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of