Ballina Ballina Valencia refuzon që të bisedojë me Interin për Joao Cancelos, data dhe...

Valencia refuzon që të bisedojë me Interin për Joao Cancelos, data dhe çmimi nuk ndryshojnë

303
0
SHPËRNDAJE

Valencia ka refuzuar të bisedojë me Interin për çmimin e Joao Cancelos.

Mbrojtësi i djathtë është në huazim nga Nerazzurrët, ku ata mund ta blejnë për 35 milionë euro para 30 majit.

Interit duhet të arrijë qëllimet e Financial Fair Play, ku duhet të ketë 40 deri në 50 milionë euro në arkat e klubit.

Interit ka besuar që Valencia do ta lejojë që ta paguajë pas muajit maj, por sipas Gazzetta dello Sport, ky propozim është hedhur poshtë.

Mësohet se tashmë ka oferta që kapin shifrën e 50 milionë eurove nga klubet e Ligës Premier.

Art në garë mbeten edhe Real Madridi dhe Juventusi që janë shumë të interesuar për lojtarin.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments