ShowBiz

Valdrin Sahiti i shtrirë në shtrat në mes të dy femrave, reagimi i bashkëshortes lë pa fjalë

Valdrin Sahiti kohen e fundi po komentohet në masë të madhe.
Disejnatori ka kontakte shumë të mira me gjithë këngëtaret pasi që ai kujdeset shumë për të gjithë vipat e estradës. Valdrini vitin që lamë pas është martuar me bukuroshen Edita Ramadanin, dhe kanë një martës të lumtur. Çifti kanë edhe një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Bella.

Në rrjetin social Instagram Edita ka publikua një imazh ku Valdrini është i shtrirë në mes të bashkëshortes dhe një femre tjetër e që duket është ndonjë mike e tyre.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads