ShowBiz

Vajza e Albërie Hadërgjonajt ekspozohet me të madhe, shfaq këmbët seksi!

Si e ëma ashtu edhe e bija kanë tipare karakteristike dhe forma trupore për të cilat shquhen, shkruan Magazina.al.

Jo më kot është thënia ‘bëmë mama të të ngjajë’ edhe Anxhelina është kopja më e bukur e artistes së madhe shqiptare Albërie Hadërgjonaj. Ajo shquhet për bukurinë dhe stilin unik që në mënyra të ndryshme e përcjellë tek publiku, e tillë është edhe në imazhin e fundit.

Me një fustan të shkurtër ngjyrë ari, Anxhelina vë ne pah këmbët e gjata seksi.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads