ShowBiz

Upsss, Britney Spears publikon foto +18 me të dashurin

Këngëtarja e famshme Britney Spears duket se ende çmendet për të dashurin e saj Sam Asghari.

Ajo ka postuar në Instagram fotografi ku shihet me të, në dhomën e fitnesit brenda shtëpisë së tyre.
Britney dhe Sam duken shumë të dashuruar teksa pozojnë për një sërë fotografish provokative.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads