Home Magazina Uouuu! Demi Rose këtë herë ‘zbërthen’ edhe motorin… me format e saj...

Uouuu! Demi Rose këtë herë ‘zbërthen’ edhe motorin… me format e saj superseksi

237
0
SHARE

Ajo vazhdimisht shfaqet në bikini dhe as këtë herë nuk kishte se si të vinte ndryshe.

23-vjeçarja Demi Rose është fotografuar e veshur me një palë bikini të zeza, që i shfaqin trupin për mrekulli.

Këto fotografi janë realizuar për fushatën më të fundit të bikinive “Ibiza X”, ndërsa duket perfekte dhe super seksi.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of