Ballina Ballina United transferon serbin e Lazio

United transferon serbin e Lazio

301
0
SHPËRNDAJE

Manchester United duket se është afër për ta siguruar transferin e parë
Është ky serbi Sergej Milinkovic – Savic nga Lazio që Manchester pritet të paguajë rreth 80 milionë për shërbimet e tij gjatë afatit kalimtar të verës.

Sipas The Sun, Jose Mourinho është gati ta paguajë këtë shumë dhe ta sigurojë mesfushorin pasi që këtë verë pritet të pensionohet Michael Carrick e ndoshta do të shitet edhe Marouane Fellaini.

Kjo shumë do të ishte shuma e dytë më e madhe që United kanë paguar për një lojtarë në histori të Premier Ligës, pas Paul Pogbas.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments