Futboll, Sport

United me ofertë të madhe për Varane

Manchester United duket se e ka marrë seriozisht përforcimin e mbrojtjes së tyre

Sipas Evening Standard, Manchester pritet të bëjnë një ofertë shumë të madhe për mbrojtësin Raphael Varane.

Jose Mourinho është një tifozë i madh i fituesit të Botërorit për shumë vite dhe shpreson që Real Madrid ta lejon atë të largohet.

Oferta pritet që të bëhet gjatë verës së 2019.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads