Ballina Muzike Unikkatil i gëzon të gjithë shqiptarët, ja ku do të mbajë koncert

Unikkatil i gëzon të gjithë shqiptarët, ja ku do të mbajë koncert

358
0
SHPËRNDAJE

Po vjen në Evropë.

Reperi më i dashur të publiku i të gjitha kohërave, Unikkatil, së shpejti do jetë në Zvicër dhe Gjermani.

Këtë gjë e ka bërë të ditur Jeton Lasku përmes një video të hedhur në Instagram, por nuk ka bërë të ditur ndonjë datë zyrtare.

Të shumta kanë qenë komentet e fansave të cilët mezi po e presin Unikkatil në këto vende.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments