Home Fun Unaza e fejesës që po konsiderohet si më e bukura në botë

Unaza e fejesës që po konsiderohet si më e bukura në botë

157
0
SHARE

Një dizajner ka krijuar një unazë të diamantë me ngjyrë të verdhë, duke përdorur materiale të metalta.

Bobby White është një dizajner i bizhyterive me bazë në Londër, i cili ka krijuar një numër të madh unazash për figura publike.

Në mesin e personave nga bota e showbizit, të cilëve White iu përgatiti bizhyteri, ishin Jay-Z, Beyonce dhe Rihanna.

Kësaj radhe, ai ka vendosur që të krijojë një unazë prej diamanti, duke e ngjyrosur këtë të fundit me të verdhë.

Ai ka vendosur ta incizojë vetën përgjatë procesit të prodhimit të mjetit estetik, e më pas pamjet i janë publikuar nga tabloidi ‘Daily Mail’.

Jewel designer makes yellow diamond ring from scratch

Whoever said the perfect engagement ring doesn't exist hasn't seen THIS 😍💍Credits: @Bobby White

Опубліковано Daily Mail Video Понеділок, 9 вересня 2019 р.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of