Ballina, Yjet

Turpërohet Ledri, një person ja merr nga duart mikrofonin dhe ju tregon të gjithëve se nuk është ka këndon Ledri por “Playback-u”

Ishte situatë jo e këndshme për reperin Ledri Vula, momenti kur një person ngjitet në skenë.

Personi në fjalë në momentin kur ngjitet në skenë afrohet tek reperi Ledri Vula dhe i thotë dicka.
Por situata fillon të eskalon kur Ledri nuk e merr fare me seriozitet njeriun që u ngjitë në skenë.

Personi kap mikrofonin e Ledrit dhe fillon të i thotë dicka në vesh, ku pas kësaj edhe Ledri i përgjigjet, e kënga asnjëherë nuk ndalet duke ju treguar të gjithëve se ishte “Playback-u”, ai që këndonte dhe jo live Ledri Vula.

 

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads