Home Magazina Tuna rrëmben vëmendjen me pozën provokuese e shtrirë mbi tavolinë

Tuna rrëmben vëmendjen me pozën provokuese e shtrirë mbi tavolinë

65
0
SHARE

Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna pas një pauze në skenën muzikor, është rikthyer me dy projekte muzikore, “Chonga” dhe “Maria” në bashkëpunim me Sevenin, këngë këto që janë pritur mirë nga publiku.Për të qenë sa…

Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna pas një pauze në skenën muzikor, është rikthyer me dy projekte muzikore, “Chonga” dhe “Maria” në bashkëpunim me Sevenin, këngë këto që janë pritur mirë nga publiku.

Për të qenë sa më afër fansave, Tuna tregohet mjaft aktive në rrjetin social Instagram, ku së fundmi ka rrëmbyer vëmendje me një pozë provokuese, ku shfaqet në bikini të zeza.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of