ShowBiz

Tuna publikon fotografi nga ditëlindja përrallore e djalit!

Para pak ditësh djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani ka mbushur një vit.

E për ditëlindjen e parë të tij, ishte organizuar një festë madhështore me shumë fytyra të njohura publike. Kësaj feste, s’kishte si të mos i mungonte dekorimi i veçantë në Hotel Garden.

Së fundmi, është vetë këngëtarja e cila ka publikuar imazhe nga ditëlindja përrallore e Tianit.

Për më shumë, ndiqni imazhet e mëposhtme.

Kujtojmë që Tuna dhe Patrisi janë ndër çiftet e reja të estradës, të cilët duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads