Home Futboll Trajneri i Werder Bremen vjen me një deklaratë të madhe për Rashicën

Trajneri i Werder Bremen vjen me një deklaratë të madhe për Rashicën

164
0
SHARE

Trajneri i Werder Bremen, Kohfledt ka vlerësuar paraqitjet e futbollistit kosovar, Milot Rashica.

Futbollisti kosovar, Milot Rashica po shkëlqen në fushën e blertë me ekipin gjerman, Werder Bremen.

Ai zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë edhe dje në duelin ndaj Schalkes, ku shënoi golin e parë të ndeshjes nga një distancë e largët

“Epo, para së gjithash, ai patjetër duhet të qëndrojë në klubin tonë”, tha fillimisht Kohfeldt.

Më pas ai ka vlerësuar paraqitjet e përfaqësuesit kosovar me ekip gjerman në këtë vit.

“Milot ka vetëbesim, ai nuk mendon shumë, godet topin dhe ju e dini se çfarë po ndodhë”, përfundoi ai.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of