Kosovë, Lajme

Thaçi foto me vajzën e Trumpit (Foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka bërë foto me Ivanka Trump, vajza e presidentit amerikan, Donald Trump.

Thaçi isjte për vizitë në Washington, ku mori pjesë në ceremoninë e Lutjs së mëngjesit, krahas shumë personalieve botërore, ku folës kryesor ishte presidenti amerika, Donalt Trump.

Thaçit iu kishte rezervuar një tavolinë shumë e veçantë. Ai ishte ulur bashkë me dy njerëzit më të afërt dhe me më ndikim të presidentit Trump. Thaçi ishte ulur bashkë Ivanka Trump dhe bashkëshortin e saj, Jared Kushner

Fotoja e Thaçit duket të jetë realizuar në Uashington, në Lutjet e Mëngjesit.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads