ShowBiz

Të pasmet gjigante në plan të parë

Së fundmi ajo ka shikuar pushimet me të dashurin e saj Jacob Blyth.

Dhe vetëm disa ditë pasi janë kthyer në Newcastle, Holly Hagan dukej se tashmë po ndjente nostalgji për ato ditë, derisa ka publikuar një foto të premten.

Ylli 25 vjeçar i Geordie Shore ka treguar format bombastike trupore në bikini, pranë një pishine.

“Më mungon dielli”, ka shkruar ajo përkrah fotos, në të cilën ajo ekspozon të pasmet gjigante.
Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads