Home Magazina Të pasmet e Armina Mevlanit të super sulmuara, por këtë herë na...

Të pasmet e Armina Mevlanit të super sulmuara, por këtë herë na befasoi

374
0
SHARE

Armina Mevlani është një nga blogeret më të dashura dhe më të ndjekura jo vetëm në Shqipëri.

Shpesh herë ajo merr vëmendjen e medias rozë për pamjen e saj dhe aq më tepër kur pozon me bikini. Tashmë është sezoni i zhveshjeve të mëdha dhe Armian ka zgjedhur të japë disa sugjerime për trendet më të fundit.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare është mjaft e komentuar për gjoksin e saj të madh, po aq sa sulmohet për të pasmet e saj të cilat nuk janë ashtu siç i ‘do koha’.

Pavarësisht sulmeve Armina është mjaft e kënaqur me pamjene saj. Këtë herë ajo ka vënë në pah të pasmet e saj dhe për çudi nuk është sulmuar si më parë.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of