ShowBiz

Të pasmet dhe kofshët e mia i duan ëmbëlsirat, thotë Bebe Rexha

Të pasmet dhe kofshët e mia i duan ëmbëlsirat, thotë Bebe Rexha

Bebe Rexha nuk po mund t’u qëndrojë larg ëmbëlsirave.

Bukuroshja shqiptare njihe si adhuruese e madhe e gjërave të ëmbla sidomos ato që gatuhen në mënyrë natyrale.

Së fundi, biondina ka publikuar disa imazhe në llogarinë personale në Twitter teksa tregon se po përgatit një ëmbëlsirë.

“Të pasmet dhe kofshët e mia i duan ëmbëlsirat e mira”, ka shkruar me këtë rast 29-vjeçarja.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads