Botë, ShowBiz

Të çmend me të pasmet super seksi

Modelja amerikane, Katya Elise Henry po e çmend rrjetin social Instagramm

Me fotot dhe videot provokuese që publikon, modelja rreth vetes numron mbi 4.7 milion ndjekës.

Linjat e saj perfekt e sidomos fund shpina e saj është arma më e fortë.

Katya së fundmi ka publikuar disa foto tejet provokative dhe një video nga palestra ku ajo tundë të pasmet super seksi.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads