ShowBiz

Tayna vjen me “freestyle”, fansat shpresojnë se do të jetë kënga e re e reperes

Ajo është sensacioni i vitit i estradës muzikore shqiptare teksa ka bërë bujë të madhe me këngët e sjella gjatë këtij viti kalendarik.

Bëhet fjalë për Taynan, e cila njihet për repin e veçantë që bënë dhe kjo e ka bërë që të bëhet e famshme te publiku i gjerë.

View this post on Instagram

🏁

A post shared by Tayna (@tayna) on

Por, duket se këngëtarja nuk do ta përfundojë këtë vit pa e sjell edhe një këngë të re për fansat.

Ajo së fundi ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram duke bërë ‘freestyle’.

Megjithëse, nuk dihet nëse kjo është kënga e saj e re, fansat po shpresojnë për një gjë të tillë.

Theksojmë se kënga e fundit e Taynas është “Pow Pow”, i cili deri më tani është shikuar mbi 4.5 milionë herë në YouTube.

Ndryshe, ajo ka nisur punën për projekte të reja, të cilat pritet t’i dëgjojmë gjatë muajve të ardhshëm.

 

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads