Ballina, Botë, ShowBiz, Yjet

Taka 11.5 centimetra dhe lëvizje seksi, këngëtarja e famshme i ‘çmendi’ të gjithë

Është 48-vjeç por shumë nga vajzat e reja që e shikojnë shkëlqimin e saj në performancat në skenë me siguri ëndërrojnë që një ditë të jenë si ajo.

E kemi fjalën për këngëtaren e famshme, Jennifer Lopez e cila u ngjit në skenën e “Time 100 Gala” ku këndoi disa nga hitet e saj, për të vijuar me një super kërcim që i la të gjithë pa fjalë.

Jo vetëm takat 11.5 centimetra por më pas këngëtarja është shfaqur me një body me xixa dhe geta me rrjet, aksesorë këto që ja kanë ngritur akoma dhe më shumë temperaturat skenës fatlume në të cilën po performonte diva 48-vjeçare.

S’keni ç’thoni! Jo vetëm meshkujt por pas kësaj performance kushedi sesa vajza e ëndërrojnë të jenë si këngëtarja e famshme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads