ShowBiz

TAJLANDEZËT REVOLTOHEN PASI SHQIPËRIA NUK E MORI KURORËN NË ‘MISS UNIVERSE’

Shqipëria dhe Tajlanda mund të mos jenë takuar ndonjëherë në histori, por “Miss Albania” sapo krijoi një lidhje të fortë gjatë “Miss Universe” që u zhvillua së fundmi në vendin aziatik.

Ndjekësit tajlandezë të Trejsi Sejdinit, 18 vjeçares nga Elbasani që përfaqësoi Shqipërinë në “Miss Universe”, e kanë përcjellë me flamuj shqiptarë dhe me postera dashamirës në aeroportin e tyre.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads