Pas arrestimit, Stresi tregon si shkon raporti me të fejuarën

Reperi Strsi sapo ka dalë nga një super telash.

Pak ditë më parë ai u arrestua në flagrancë nga policia, pasi u gjet të konsumonte kokainë në një lokal bastesh me miqtë e tij.

Stresi i shpëtoi burgimit dhe ka marrë masën për detyrim paraqitje dhe gjykim në gjendje të lirë.

Ndërkohë pas këtyre ditëve të vështira, Stresi u ëshë kthyer momenteteve të tij më të bukura. Pikërisht kohën kur ka bërë premtimin e dashurisë ndaj Kejsit, të fejuarës së tij.

Ai është bërë nostalgjik dhe ka ndarë disa foto që nuk i kishim parë.

Gjithashtu reperi ka konfirmuar se gjëratat mes tij dhe të fejuarës shkojnë mjaft mirë dhe pas ‘skandalit’ . Stresi ka ende unazën e fejesës në dorë si një ‘djalë i keq i dashuruar’.

Adea Pula e ‘bombardoi’ Instagramin, vishet ngushtë dhe zbulon shumë nga trupi i saj

Vëmendjen e rrëmben sa herë që shfaqet në imazhe, shkruan GazetaBlic.

Dhe tash, ashtu siç gjithmonë bënë, këngëtarja shqiptare nga Kosova e cila po ashtu është edhe modele, ka vendosur të na befasojë me imazhin e fundit.

Fjala është për Adea Pulën, e cila sa herë që publikon imazh sigurohet që e gjithë vëmendja të përqendrohet tek ajo. Falë linjave të përsosura trupore e po ashtu edhe fal stilit e elegancës që tregon.

E veshur fund e krye me të zeza ajo ka nxjerrë në pah vijat e trupit duke zbuluar kështu edhe një pjesë të konsiderueshme të gjoksit.

“Sa herë që provon të më harrosh” – është përshkrimi që modelja i ka vënë fotografisë së publikuar në “Instagram”.

Ndryshe kohët e fundit ajo u përfol me të madhe në mediat rozë për mundësinë e lidhjes me djalin e Presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, Endrit Thaçin.

Pavarësisht kësaj, bukuroshja asnjëherë nuk është parë me të, dhe nuk ka ndonjë shenjë  nga asnjëri prej tyre që dëshmon sadopak se janë në lidhje.

Enca nuk i fsheh dot kilet e tepërta, fokusi tek gjoksi i saj(FOTO)

Personifikohet si njëra nga këngëtaret më seksi shqiptare, shkruan Magazina.al.

Kush tjetër mund të jetë përpos artistes Enca Haxhia, që shpesh shquhet për format trupore bombastike por edhe kritikohet për mbipeshën që ka. E këtë, e dëshmon pothuajse shpeshherë në disa imazhe që publikon.

E tillë është edhe në këtë të fundit përderisa shpërndanë pjesë dhe fotografi nga videoklipi ‘Dua’, tashmë i fundit i saj, klip ky që po kritikohet për skenat e nxehta dhe erotike.

Megjithatë, për çka komentohet më së shumti Enca është gjoksi bombastik i saj, që gjithnjë është në fokus.

Christina Aguilera fascinon të gjithë, del pa grim në kopertinën e Paper

Christina Aguilera njihet për grimin e saj mbi të gjitha nivelet dhe që është mjaft me stil, por kësaj radhe ajo ka rëmbyer të gjithë me veprimin që ka bërë.

Ajo ka goditur të gjithë duke dalë e gjitha natyrale në kopertinën e revistës Paper.

Kopertina e shfaqë 37 vjeçaren në mënyrë krejt naytrale me një gisht të ngritur te buza ku shfaqet edhe unaza “Mom”.

“Unë jam një performuese, kjo është ajo që jam nga natyar. Por, unë jam te vendi, edhe muzikalisht, ku ndjej se jam në gjendje që të largoj të gjtha dhe të më pëlqej ajo që jam, bukuria ime joperfekte”, u shpreh Christina.

Christina ka kaluar nëpër disa transformime përgjatë viteve të fundit dhe një tjetër pritet të ndodhë kur ajo të lansojë albumin e saj të tetë këtë vit, e të parin që nga viti 2012.

“Ose femrat nuk janë mjaftueshëm seksuale, ose nuk po përmbushin sa duhet fantazinë e meshkujve, por më pas ndihemi të fuqizuar në një mënyrë të caktuar, e më pas edhe të turpëruara për këtë”, shprehet Christina.

Ajo përmendi edhe momentet e vështira që ka kaluar Madonna, duke thënë se nëpër këto momente po kalojnë shumë artiste të së tashmes. Mom

Argjentina përsëri sjell risi

Argjentina Ramosaj shumë shpejtë vjen me projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur edhe ditë më parë vet këngëtarja përmes llogarisë së saj Instagram

E me fotografinë e fundit ajo ka treguar që ky projekt do të lansohet nesër në orën 18:00.

Madje ajo shfaqet plotë stil në këtë imazh, sigurisht fotografi e realizuar gjatë realizimit të klipit të ri, shkruan Indeksonline.

Ndryshe s’ka shumë ditë që ajo erdhi me projektin “Bad Boy” në bashkëpunim me reperin Vig Poppa.

Nora, shumë grim në foton e fundit

Nora Istrefi këngëtarja jonë e cila pas vetës ka një mori këngë të mira, duket se kohën e fundit ka preferuar të pauzoj pak

Mirëpo ajo nuk ndalet edhe duke postuar foto të ndryshme nëpër rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

E, në një foto të saj të fundit që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, Nora shihet shumë e bukur.

E grimuar dhe me një frizurë tepër në nivel, Nora në këtë foto që do e shihni tani duket tamam si një kukull, më shumë makeup.

Çfarë ndryshimi drastik i Rita Orës

Rita Ora momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të komentuara në botë

Ylli kosovar më famë botërore, është thuajse çdo natë pjesë e eventeve prestigjioze me performancat e saj.

Rita në paraqitjen e saj të fundit ka befasuar me dukjen e saj, ajo na vjen si një tigreshë seksi.

Këto imazhe i ka ndarë më ndjekësit vet këngëtarja në rrjetin e saj social Instagram.

Një Kidë kaq seksi se kemi parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida është paraqitur goxha atraktive kohën e fundit.

Ajo këtë herë ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet shumë tërheqëse teksa pozon para aparatit fotografik.

Veshur ajo mbante një bluzë ngjyrë të verdh kombinuar me disa aksesor të cilët ajo i kishte kombinuar.

Ndryshe, Kida pritet që të vije me projekte të reja.

Ibrahim Tatlises milioner, por motra e tij s’ka bukë për të ngrënë

Është emri më i njohur nga folklori turk, që me këngët e tij pushtoi Turqinë dhe jo vetëm.

Ibrahim Tatlises nga nja djalë i varfër fshati u bë super milioneri i Stambollit, përcjell ORAvip.

Ibo ka një motër që nuk e kemi parë asnjëherë në media dhe vetë vëllai i saj nuk e ka treguar atë.

Zeliha Tatlises është emri i motrës së tij, por që as në mediet turke nuk mund të gjesh informata për të.

Një fotografi është përmes të vilës mund të njiheni me Zelihën.
Ndryshe nga vëllai i saj, Zeliha nuk duket aq e pasur dhe e mirëmbajtur.