Ballina Jetë ‘Sy maceje’, grimi për sy të bukur dhe joshës (VIDEO)

‘Sy maceje’, grimi për sy të bukur dhe joshës (VIDEO)

742
0
SHPËRNDAJE

Me grimin ‘Sy maceje’ mund të dukeni joshëse dhe seksi.

Me anë të grimit “Sy maceje”, me qerpikët të gjata dhe të trasha dhe vetullat në formë të plotë do të dukeni shumë joshëse.

Grimi “i maces” është ideal për çdo ditë, ka pamje të sofistikuar dhe elegante. Mund ta shoqëroni edhe me buzëkuq.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments