Home Ballina S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë, këngëtarja shqiptare ka aeroplan privat

S’kam nevojë për burrë, paguaj vetë, këngëtarja shqiptare ka aeroplan privat

126
0
SHARE

Bebe Rexha është padyshim një nga këngëtaret me origjinë shqiptare më të suksesshme në botë, e njohur edhe si një tekst shkruese e disa prej hiteve më të njohur të kënduar nga Eminem, Rihanna, Nicki Minaj, David Guetta, etj.

Bebe është parë sot duke u ngjitur në bordin e një avioni privat, me të cilin është nisur për të marrë pjesë në spektaklin e madh të Victoria’s Secret.

 

Madje këngëtarja ka zgjedhur që të pozojë për një foto pikërisht në shkallët e avionit dhe më pas atë e ka publikuar në rrjetet sociale me një përshkrim shumë interesant.

 

“S’kam nevojë për një mashkull. Paguaj vetë për të gjitha”, ka shkruar Bebe.

Ajo bashkë me shqiptaren tjetër, njëkohësisht miken e saj Rita Ora do të perfomojnë në spektaklin e këtij viti të Victoria’s Secret.

 

 

View this post on Instagram

 

I don’t need a man. Pay for it on my own. 💪🏼

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of