Home Fun Si t’i bëni gjokset t’ju duken shumë më të mëdha? (Video)

Si t’i bëni gjokset t’ju duken shumë më të mëdha? (Video)

757
0
SHARE

Një pjesë e madhe e vajzave duan të kenë gjokse të mëdha, por kjo dëshirë nuk mund të realizohet pa ndërhyrjen kirurgjike.

Megjithatë, si do të ndiheshit nëse ju tregojmë se ekziston një metodë e lehtë dhe e thjesht, si dhe shumë e lirë për t’i bërë gjokset të duken shumë më të mëdha sesa që i keni në të vërtetë?

Natalie Boucher, grimere e njohur, ka prezantuar një video ku tregon se si mund t’i bëni gjokset t’ju duken më të mëdha dhe më të mbushura vetëm me makijazh.

Ajo sugjeron që të mos e bëni këtë çdo ditë sepse është paksa dramatike, por është eksperiment i mirë.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of